Taneční skupina Effect proof

Taneční skupina Chorea vznikla v září roku 1999 a začala trénovat v zasedací místnosti Obecního úřadu Mysločovice. V začátcích skupinu navštěvovalo asi osm zájemců o moderní styly tancování, během let skupina nabírala na kvalitě tanečních choreografií a od toho se odvíjel i následující zájem o účast na vystoupeních. Skupinou za celou dobu prošlo asi 40 členů, z toho v současné době má hlavní věková kategorie (HVK) asi 21 členů a od letošního školního roku jsme založili juniorskou složku, kterou navštěvuje 18 dětí. Skupina se ve svých počátcích zabývala spíše výrazovými styly s prvky moderního tance, dnes se specializuje na Hip Hop, disco, R´n´B a Funky.

Taneční skupina EFFECT PROOF

Informace o této taneční skupině, která vystupuje pod hlavičkou TJ SOKOL Mysločovice najdete na jejich stránkách: