Rekreační sport

Oddíl rekreačního sportu u nás nemá dlouholetou tradici. To že se v Mysločovicích sportovalo v různých sportovních aktivitách ať už vzpomeneme třeba známe turistické akce „lesem – polem za fotbalem“, cvičení děvčat v tělocvičně v místní ZŠ, různé turnaje v nohejbalu či kuželkách – dalo podnět dřívějšímu výboru TJ pro založení tohoto oddílu. Prvním předsedou se stal tehdejší předseda TJ p. ing. Dřímal Karel a za členy rekreačního sportu byli pro statistické účely ČSTV považováni všichni ti, kteří se nevyžívali jako aktivní v kopané či stolním tenisu ale k tělovýchovné organizaci se hlásili svým zájmem o sportování a zúčastňovali se konaných akcí.